O nas


Prezenterzy Muzyki “No Silence!” to dwóch DJ-ów, którzy razem wspólnie działają w branży ogólnie nazywanej “rozrywkowo-biesiadną” 🙂

Jednym z naszych atutów jest duże doświadczenie w oprawie muzycznej i prowadzeniu imprez tanecznych. Zajmujemy się tym już od kilkunastu lat,
a jako “No Silence!” – ponad 15.

Od pewnego czasu współpracujemy z profesjonalnym wodzirejem – Mariuszem Dmowskim, który prowadzi korowody i tańce na weselach oraz animuje gości, nawet tych najmłodszych. Jego doświadczenie, klasa i elegancja prowadzenia wesel (zawsze we fraku) , to kolejne atuty naszej oferty. Na podkreślenie zasługuje fakt, że jego profesjonalizm został już wielokrotnie doceniony, a ostatnio uhonorowany został statuetką “Wodzirej Roku 2018”

Z reguły DJ-e działają samodzielnie, ewentualnie ze wsparciem technicznym, natomiast my tworzymy zgrany duet, który przez setki wspólnie poprowadzonych imprez wypracował sobie własny oryginalny styl działania. Prawdą jest także, że samodzielnie bardzo ciężko jest (a nawet prawie niemożliwe) poprowadzić długie i wymagające pełnego zaangażowania imprezy np. wesela.

Mamy podobny gust muzyczny obejmujący szeroko pojętą muzykę lat 80-tych (te lubimy najbardziej), 70-tych i 90-tych (te znają i śpiewają wszyscy). Nie jesteśmy jednak “dinozaurami  disco”, cały czas śledzimy na bieżąco to co dzieje się na rynkach muzycznych i zaopatrujemy się w najnowsze utwory, bo nigdy nie wiadomo kiedy na pozór spokojna impreza przeobrazi się w klubowe szaleństwo.


Zawsze z uwagą obserwujemy odbiorców naszej muzyki i staramy się dostosować przekaz do aktualnego nastroju i atmosfery imprezy. Jest nam bardzo przyjemnie, kiedy po zakończonej imprezie słyszymy podziękowania za styl prowadzenia i dobór muzyki. Nie kryjemy, że wielu uczestników naszych imprez wraca do nas po pewnym czasie jako zamawiający lub polecający nas swoim znajomym.

Generalnie muzyka to nasza pasja. A muzyka słuchana (i odtwarzana dla Was) na wysokiej jakości sprzęcie to wręcz nasza obsesja. Jako DJ-e nieco “starszej daty” nie tolerujemy odtwarzania muzyki z kiepskich plików mp3 z laptopa, byle jak i na byle czym. Dlatego towarzyszą nam walizki płyt CD i setki kilogramów sprzętu nagłośnieniowego. Cały czas dbamy, aby odbiorcom granej przez nas muzyki, zapewnić brzmienie najwyższej klasy. Po zakończeniu sezonu z reguły zabieramy się za kolejne ulepszenia i rozbudowę sprzętu.

Do zobaczenia na wspólnych imprezach!

Odwiedź nasz profil na facebooku